Menu
U bevindt zich hier:
 Jos-de-Vries_De-Vries.jpg


 Jos de Vries
directeur
jos.de.vries@constructiebedrijfdevries.nl

 Geert-Brouwers_De-Vries.jpg

 Geert Brouwers
projectmanager
Constructie

geert.brouwers@constructiebedrijfdevries.nl

 Martijn-Kanters_De-Vries.jpg

  Martijn Kanters
projectmanager
Lasertechniek

martijn.kanters@constructiebedrijfdevries.nl

 Rob-Kats_De-Vries.jpg

 Rob Kats
projectmanager 
Constructie

rob.kats@constructiebedrijfdevries.nl

 Rico-van-Roekel_De-Vries.jpg

  Rico van Roekel
projectmanager 
 Lasertechniek

rico.van.roekel@constructiebedrijfdevries.nl

 Rob-de-Vries_De-Vries.jpg

 Rob de Vries
laseroperator 

rob.de.vries@constructiebedrijfdevries.nl

 Tac-Arzu-3.jpg


Arzu Tac
meisjevankantoor

arzu.tac@constructiebedrijfdevries.nl

 Annette-de-Vries.jpg


Annette de Vries

iets ouder meisjevankantoor :)

annette.de.vries@constructiebedrijfdevries.nl

Lees meer 

 


Maar ... we hebben nog meer  medewerkers. Kom gerust eens langs,
ook zij staan voor u klaar.

Voor een uitgebreide offerte 

 Neem contact met ons op 

Heeft u een vraag?

Vul onderstaand formulier in en wij bellen u terug. U kunt ons ook bellen op: +31 (0)40 290 11 80