Menu
U bevindt zich hier:

 Jos-de-Vries_De-Vries.jpg 


Jos de Vries

directeur

jos.de.vries@constructiebedrijfdevries.nl

 Geert-Brouwers_De-Vries.jpg

 Geert Brouwers
projectmanager
Constructie
T direct  +31 40 290 11 81
geert.brouwers@constructiebedrijfdevries.nl

 Martijn-Kanters_De-Vries.jpg

Martijn Kanters
projectmanager
Lasertechniek
T direct +31 40 290 11 82
martijn.kanters@constructiebedrijfdevries.nl

Lees meer

 Rob-Kats_De-Vries.jpg

 Rob Kats
projectmanager 
Constructie
T direct +31 40 290 11 83
rob.kats@constructiebedrijfdevries.nl

 Roekel-Rico-van-1.jpg

  Rico van Roekel
projectmanager 
 Lasertechniek
T direct +31 40 290 11 84
rico.van.roekel@constructiebedrijfdevries.nl

 Rob-de-Vries_De-Vries.jpg

 
Rob de Vries
laseroperator 

rob.de.vries@constructiebedrijfdevries.nl

 Annette-de-Vries.jpg


Annette de Vries

meisjevankantoor 
T direct +31 40 290 11 85
annette.de.vries@constructiebedrijfdevries.nl

Lees meer 

 


Maar ... we hebben nog meer  medewerkers. Kom gerust eens langs,
ook zij staan voor u klaar.

Meer weten of een offerte ontvangen? 

Heeft u vragen of een prijs nodig voor het door u gewenste product of dienst? Neem gerust contact met ons op, wij denken graag met u mee.

Bel direct +31 40 290 11 80 of vul het contactformulier in.

 Neem contact met ons op 

 

Heeft u een vraag?

Vul onderstaand formulier in en wij bellen u terug. U kunt ons ook bellen op: +31 (0)40 290 11 80