Menu
U bevindt zich hier:
 Jos-de-Vries_De-Vries.jpg

 

 

Jos de Vries
directeur
jos.de.vries@constructiebedrijfdevries.nl

 Geert-Brouwers_De-Vries.jpg

 

 

Geert Brouwers
projectmanager
Constructie

geert.brouwers@constructiebedrijfdevries.nl

 Martijn-Kanters_De-Vries.jpg

 

 

Martijn Kanters
projectmanager
Constructie & Lasertechniek

martijn.kanters@constructiebedrijfdevries.nl

 Rob-Kats_De-Vries.jpg

 

 

Rob Kats
projectmanager 
Constructie

rob.kats@constructiebedrijfdevries.nl

 Rico-van-Roekel_De-Vries.jpg

 

 

Rico van Roekel
projectmanager 
 Lasertechniek

rico.van.roekel@constructiebedrijfdevries.nl

 Rob-de-Vries_De-Vries.jpg

 

 

Rob de Vries
werkvoorbereider Lasertechniek

rob.de.vries@constructiebedrijfdevries.nl

 Annette-de-Vries_De_Vries-1.jpg



Annette de Vries

meisjevankantoor

annette.de.vries@constructiebedrijfdevries.nl

 

 team-De-Vries_niet-compleet.jpg



En hiernaast een glimp
van enkele van onze andere medewerkers
die graag uw producten maken 
en/of u te woord staan.

Heeft u een vraag?

Wij bellen u terug.



Voor een uitgebreide offerte 

 Neem contact met ons op 

Heeft u een vraag?

Wij bellen u terug

Wilt u meer informatie of heeft u een vraag?